Barcelona e publikon listën e lojtarëve për “El Clasico”

Barcelona e ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen derbi ndaj Real Madridit.

“El Clasico” do të luhet të dielën me fillim nga 21:00 në kuadër të La Ligas.

Aktualisht, Barcelona prin me nëntë pikë më shumë se Real Madridi dhe në rast fitoreje pothuajse do ta siguronte titullin në elitën e futbollit spanjoll.

Në anën tjetër, me një fitore eventuale, Real Madridi do ta hapte garën për titull.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Stresi është ngjitës, mund të infektoheni

Story i radhës

Partia Socialiste zbulon emrin e kandidatit për Bashkinë e Beratit

Të fundit nga