​Ballkani shënon edhe golin e tretë

Kampioni i Kosovës në futboll ka ardhur deri te deri te goli i tretë.

Kanë kaluar pesë minuta nga fillimi i pjesës së dytë dhe Ballkani nga Suhareka ka shënuar edhe një gol.

Autor i golit ishte Albion Rrahmani, njëherësh i dyti në ndeshjen kundër La Fiorita-s në San Marino.

Ndeshja është e vlefshme në kuadër të raundit të dytë të kualifikimeve për Ligën e Konferencës, pasi më herët Ballkani dështoi në kualifikimet e Ligës së Kampionëve.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Udhëtimi i Putinit në Iran “tregon sa është izoluar Rusia”

Story i radhës

Artan Hoxha nxjerr videon pak çaste pas atentatit në Fushë Krujë: Ky ishte mesazhi

Të fundit nga