​Ballkani e nis sot aventurën për kualifikim në Ligën e Kampionëve

Ballkani do ta nis sot rrugëtimin e tij në kualifikimet e Ligës së Kampionëve.

Me fillim nga ora 20:00 stadiumi “Estadi Nacional” në Andorra la Vella do të jetë nikoqir i përballjes mes skuadrës UE Santa Coloma dhe Ballkanit.

Ndeshja i takon fazës eliminatore kualifikuese të Ligës së Kampionëve. Drejtësinë do ta ndajë referi rumun, Marcel Birsan.

Ndeshjen e kthimit Ballkani do ta zhvillojë në stadiumin “Zahir Pajaziti” të Llapit. 

Burimi: botasot.info

Story i mëparshëm

Sot do të fillojë edicioni i parë i Festivalit të Filmit Studentor “UPward” në Prishtinë

Story i radhës

Arsyet Përse Flisni në Gjumë – Rastet që Paralajmërojnë Probleme

Të fundit nga