Atentati në Haraçinë, arrestohet dy persona

Dy persona janë arrestuar për gjuajtjen me armë në Haraçinë, në drejtim të kryetarit të Komunës, por që mbetën të plagosur bashkëpunëtorët e tij.

Nuk bëhet i ditur identiteti i të arrestuarve.

Përndryshe, dy të plagosurit gjenden në spital dhe në gjendje stabile.

Burimi: tv21

Story i mëparshëm

Abazi thotë se Kurti u “shëtit” dy javë në Amerikë me agjendë aspak serioze

Story i radhës

Taravari: Ndryshimi ka nis dhe nuk ka vulë që e ndalon

Të fundit nga