Asnjë vdekje nga Covid-19 në Kosovë, numri i rasteve të reja gjatë 24 orëve të fundit

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë rregjistruar 21 raste të reja me Covid-19 nga 600 testime të kryera.

Raportohet për asnjë rast vdekjeje, ndërkohë janë shëruar 22 pacientë.

Numri i rasteve aktive është 351./albeu.com

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Korporata Energjetike e Kosovës nuk ka arritur t’i përdorë fondet publike në mënyrën më ekonomike dhe efikase

Story i radhës

Di Maria ndez tifozët e Juventusit

Të fundit nga