ASH: Mbështesim transportuesit privat, Arsovska të pranojë kërkesat e tyre

Aleanca për Shqiptarët mbështet protestat e vozitësve të autobusëve privat në Shkup dhe solidarizohet me betejën e tyre për drejtësi. Kërkesat e tyre janë të drejta dhe legjitime.
I bëjmë thirrje Kryetares së Qytetit të Shkupit, Danella Arsovska, që urgjentisht të ulet me transportuesit privat sepse përveç tyre, dëmtohen rëndë edhe qytetarët të cilët këto ditë përballen me mungesë transporti dhe kaos në trafik.
U apelojmë qytetarëve që në këto ditë të kenë durim dhe mirëkuptim për transportuesit të cilët po zhvillojnë betejë për një të drejtë elementare që u mohohet padrejtësisht.

Marketing

Story i mëparshëm

Taylor Swift do të debutojë si regjisore dhe skenariste në filmin e ardhshëm

Story i radhës

​Kurti: Kosova ka nevojë për një regjistrim gjithëpërfshirës dhe cilësor

Të fundit nga