Arta Nitajt shfaqet provokuse në paraqitjet e fundit, ekspozon gjoksin

Modelja dhe aktorja Arta Nitaj është shfaqur më ndryshe sot në Instagram 

Ajo duket se ende është duke vazhduar pushimet e saj në Zanzibar dhe duket se ende është atje. 

Por, sonte në vend që ajo t’i ndezë zemrat e 320 mijë ndjekësve me ndonjë foto në bikine ka zgjedhur ta bëjë me një fustan që ka dekoltenë e hapur. 

Kështu modelja arrin që të tregojë paksa nga format e saj trupore, duke filluar nga gjoksi. 

Ndryshe, Arta gjatë tërë qëndrimit në Tanzani ka sjell disa foto në bikine të masës së vogël.

Image

Arta Nitaj

Image

Postimi i Arta Nitajt

Image

Arta Nitaj

Image

Arta Nitaj

 

 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Moment i veçantë për Shqipërinë në Parlamentin Evropian, eurodeputeti irlandez mban fjalim me bluzën e kombëtares kuqezi

Story i radhës

Ribashkimi Bora-Donald, Antonela tregon: Ja si reagoi Beatrix

Të fundit nga