Arrestohet personi që vuri tritolin tek shtëpia e Dukës

Është arrestuar nga policia, shtetasi Arlen Hasanaj, i cili me lëndë plasëse dje në mbrëmje shkatërroi derën e shtëpisë së presidentit të FSHF-së Armand Duka

Mësohet se ai nuk është një person me precedent të mëparshëm penal.

Policia ka ndjekur kamerat e sigurisë së lagjes por edhe bizneseve dhe më pas është bërë e mundur dhe identiteti i autorit.

Një ditë më parë rreth orës 22:20 ka ndodhur një shpërthim i fortë në oborrin e banesës së Dukës.

Brenda shtëpisë ndodhej bashkëshortja dhe djali i Dukës, ndërkohë ky i fundit shkoi në banesë vetëm pasi mori vesh për ngjarjen.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Martial te Sevilla

Story i radhës

Бучковски: Зачуден сум од изјавите на Димитров, непотребно ги загрози нашите позиции

Të fundit nga