Arrestohet një person nga Çairi i Shkupit, kërkohej me fletarrest

Maqedonia11 shkurt 2022

Me linjë ajrore drejt zgjidhjes së kontestit

Maqedonia e Veriut dhe Bullgaria, të premten më 11 shkurt kanë zyrtarizuar linjën e parë ajrore Shkup-Sofje, në kuadër të bashkëpunimit mes dy vendeve në fusha të ndryshme, si në ekonomi, infrastrukturë, transport,…

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ç’të bëni në mëngjes që lëkura juaj të duket e shëndetshme dhe e bukur gjatë gjithë ditës

Story i radhës

MPB-ja largon nga trafiku 11 automjete të transportit publik

Të fundit nga