Arjola provokon sërish, nxjerrë gjoksin edhe sonte

Arjola edhe sonte ka vendosur ta nxjerr gjoksin në pah.

Arjola është njëra ndër banoret që ka ekspozuar më së shumti gjoksin e saj.

Ajo ka pasur disa spektakle që marrë vëmendje me veshjet e saj të hapura tek gjoksi.

Edhe sonte ajo sërish ka vendosur të provokojë me të njëjtën monedhë.

Me një fustan të zi të hapur te pjesa e gjoksit Arjola duket tejet ekstravagande.

Kujtojmë se sonte në nominim ndodhet Monika dhe Arbëri dhe njëri nga të dy do të eleminohet.

Image

Arjola

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Бучковски: Зачуден сум од изјавите на Димитров, непотребно ги загрози нашите позиции

Story i radhës

Italia ende pa president të ri

Të fundit nga