Ariana Fejzullahu zhvishet para 285 mijë njerëzve

Ariana Fejzullahu është mjaftë aktive në rrjete sociale me imazhe nga më të ndryshmet nga përditshmëria, e sidomos nga udhëtimet.

Së fundmi, Ariana po bënë pushime dhe këtë e ka bërë të ditur dje me disa imazhe mjaftë joshëse.

Ajo nuk është se shfaqet shpesh në rrjetet sociale në bikini.

Ariana është mjaftë e ndjekur në Instagram ku numëron 285 mijë ndjekës.

Image

Ariana

 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

ВИДЕО | Божиновски: Бугарија сака да се поништи Македонија

Story i radhës

Greqia ‘ultimatum’ mjekëve: Afat deri më 31 mars për t’u vaksinuar ose shkarkoheni

Të fundit nga