Anglia – Italia e Hungaria – Gjermania, paqe në 45 minutat e parë

Balllafaqimi mes Anglisë dhe Italisë, përfundon pa gola në 45 minutat e parë.

Paqe edhe në takimin tjetër mes Hungarisë dhe Gjermanisë, rezultati 1:1.

Në sfidën tjetër Holanda – Polonia, polakët janë në epërsi me 0:1.

Uellsi po luan baras (0:0) me Belgjikën, në kuadër të LIgës së Kombeve.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

U mbajt turneu në pingpong “Dita e çlirimit të Kosovës”

Story i radhës

Shakira thuhet se punësoi detektivë për të zbuluar tradhtinë e Piques

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish