A&N dhe Vitia ndahen baras

Skuadra e Kosovës po përgatiten për stinorin praveror në futbollin.

Në stadiumin “Boka” u zhvillua miqësorja ndërmjet dy skuadrave nga Liga e Parë, A&N dhe Vitisë.

Ndeshja ka përfunduar me rezultat të barabartë dhe pa gola.

Kjo ishte miqësorja e parë e trajnerit Petrit Rushiti nën drejtimin e A&N, ku edhe i dha hapësirë shumicës së futbollistëve.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

I la të gjithë pa fjalë! Moderatori shqiptar puth të ftuarën në buzë në mes të emisionit

Story i radhës

Raporti i ri i KLSH, PD: U paguan 80 milionë euro për inceneratorin që nuk ekziston, dosja do të çohet në SPAK

Të fundit nga