Alex Sandro pozitiv me Covid

Sandro ka rezultuar pozitiv me Covid-19.

Mbrojtësi i krahut të majtë, Alex Sandro ka rezultuar pozitiv me Covid-19, në kohën kur është në grumbullim me Brazilin.

Njoftimin për infektimin e lojtarit e ka bërë faqja zyrtare e federatës braziliane të futbollit.

Ylli i Juventus po qëndron në izolim dhe të do të mungojë deri sa të marrë një test negativ.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Festivali i filmit suedez e vë audiencën nën hipnozë

Story i radhës

Berisha flet për deklaratat e Escobarit: Nuk kam kërkuar që të më hiqet “non grata”, por …

Të fundit nga