Alban Ramosaj përballet me të papriturën në Stamboll, veprimi i tij e lë pa fjalë blogeren e njohur turke

Këngëtari i njohur shqiptar, Alban Ramosaj është përballur me një situatë të veçantë në Stamboll. Teksa po ecte rrugëve të qytetit turk, ai në një moment është ndaluar nga Ozlem Ozdemir, një blogere e njohur turke e cila realizon intervista të ndryshme në qytet.

“Pra ti je këngëtar i famshëm në Shqipëri”, pyet ajo, teksa Albani i përgjigjet duke i thënë: “Po, paksa”.

Më pas ai thotë se mund të këndojë për të dhe nisë të interpretojë këngën e famshme të Whitney Houston, “I Will Always Love You”.

Blogerja turke e komplimenton artistin shqiptar, pasi kjo këngë është vërtetë e vështirë për t’u kënduar, veçanërisht nga një zë mashkullor.

 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

2 vjet nga bllokada pas rasteve me COVID-19 në Wuhan

Story i radhës

I dënuar nga Italia, Gjykata në Shkodër çon në burg 45-vjeçarin me dy emra që u kap në Rinas

Të fundit nga