Aktori i njohur bëhet për spital

Aktori i humorit Olsi Bylyku është një personazh shumë i dashur për publikun.

Së fundmi aktori është përballur me një situatë aspak të këndshme, teksa ka përfunduar në spital dhe po merr mjekim.

“I fortë”, shkruan ai krahas një fotografie të postuar në Instagram, pa dhënë asnjë detaj tjetër.

Më herët, në një intervistë, Egli dhe Olsi rrëfyen detaje nga historia e tyre e dashurisë.

“Kemi qëndruar shtatë-tetë muaj njohje. Kemi dalë për rreth dy muaj por shumë rrallë, pastaj qëlloi sezon vere. Do të bënte një dorë jetë Olsi”, tregoi Egli nga ana tjetër.t

Image

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Bosnja dhe Hercegovina: Fundi i parimit etnik?

Story i radhës

Britani e Madhe, tjetër rekord temperaturash të larta

Të fundit nga