Aksion i madh policor në Shtip, kapet drogë në vlerë gjysmë milioni euro

Në një aksion të madh policor të MPB-së në territorin e Shtipit janë arrestuar disa shtetas maqedonas dhe të huaj dhe është konfiskuar drogë në vlerë prej gjysmë milioni euro.

Nga MPB kanë konfirmuar se sonte është duke u zhvilluar ky aksion policor, ndërsa detajet do të jepen nesër.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kovaçevski i shoqëruar nga Osmani, Mariçiq dhe Ademi bisedoi me Blinkenin!

Story i radhës

Vulin, si gjithmonë, konsekuent në gjuhën e urrejtjes dhe nxitjes së konfliktit serbo-shqiptar

Të fundit nga