Aksident në Kurbin, plagosen dy persona! Makinat u përplasën për shkak të një parakalimi të gabuar

Shqipëria11 korrik 2022

COVID-19/ 192 qytetarë të infektuar, asnjë humbje jete dhe 563 të shëruar në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit, si vijon: Janë kryer 561 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me COVID19, 192 qytetarë, në këto bashki:
124 në Tiranë, 13 në Kavajë, 9 në Vorë, 8 në Lushnje, 7 në Durrës, 6…

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Prishtinë, zjarrfikësit japin detaje për shtëpinë që u përfshi nga zjarri

Story i radhës

Trupi i mashkullit “prodhon” farën e jetës!

Të fundit nga