Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, 19-vjeçari përplas këmbësorin

Një 19-vjeçar ka përplasur me makinë një këmbësor në autostradën Tiranë-Durrës.

56 vjeçari i plagosur është transportuar menjëherë në spital për ndihmë mjekësore, ndërsa drejtuesi i automjetit është shoqëruar në polici.

Një grup hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

“Rreth orës 21:15, në autostradën Tiranë-Durrës, në vendin e quajtur “Mbikalimi i serave”, një automjet me drejtues shtetasin E. D., 19 vjeç, ka aksidentuar një këmbësor, shtetasin E. A., 56 vjeç. 56 vjeçari është transportuar menjëherë në spital për ndihmë mjeksore.Drejtuesi i automjetit, shtetasi E.D, është shoqëruar në DVP Durrës për veprime të mëtejshme. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, sipas policisë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Felix mendon zgjidhjen ekstreme

Story i radhës

Ambasadorja e SHBA-së në Mal të Zi: Për aspirata euroatlantike duhet mbështetur edhe sovranitetin e Kosovës

Të fundit nga