Aksident i rëndë në Shkup, BMW, plaset në shtyllë elektrike (Detaje)

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mbrëmjen e sontme në Shkup në Cementar, ku një veturë e tipit BMW është përplasur në një shtyllë elektrike, njofton Monitor.mk nga tereni.

Sipas informacionëve, shoferi i veturës është lënduar dhe është dërguar në spital.

Policia dhe prokuroria kanë dal në vendngjarje./Monitor.mk

Story i mëparshëm

Arrestohet “kolegu” i Belerit/ U kap duke shpërndarë fletë votimi në favor të tij

Story i radhës

Policia gjermane e alarmuar: 500 huliganë serbë planifikojnë të shkaktojnë trazira në ndeshjen ndaj Anglisë

Të fundit nga