Aksident i rëndë në Shkodër

Një aksident i rëndë ka ndodhur në mesnatë në qytetin e Shkodrës, ku një makinë tip “Benz” ka dalë nga rruga dhe për pasoj është përplasur me një mur.

Fatmirësisht nga ky aksident nuk ka persona të lënduar por vetëm deme materiale.

Siç shihet, makina është shkatërruar totalisht nga përplasjame murin.

Brenda makinës udhëtonin shoferi dhe një pasagjer të cilët nuk kanë pësuar lëndime, por vetëm tronditje. 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Shkurti do të jetë muaj dashurie dhe takimesh interesante për këto katër shenja

Story i radhës

Sot hapet edhe një qendër testimi për COVID-19 në Prishtinë

Të fundit nga