Ahmeti: Me 20 Gusht votoni pa mëdyshje për më të mirët e BDI në Tetovë

Sot u bë hapja e Shtabit Lokal Zgjedhor në Tetovë ku i pranishëm ishte edhe kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti.

Postimi i plotë i liderit të BDI-së Ali Ahmeti:

Në hapjen e Shtabit Lokal Zgjedhor në Tetovë të gjithë anëtarëve të kësaj dege dhe kandidatëve për këshilltarë komunal ju urova sot suksese në zgjedhjet e parakohshme për këshillin komunal, përkrahjen time të plotë dhe të gjithë udhëheqësisë së BDI-së.

Bashkëbiseduam mbi sfidat me të cilat po përballet Tetova dhe nevojën për të pasur drejtim cilësor dhe të përgjegjshëm në shërbim të nevojave jetësore të qytetarëve.

Cilësia kadrovike që ofron BDI dhe përcaktimet tona programore janë ajo që i duhet Tetovës.

Prandaj, tetovarë të dashur më 20 gusht votoni pa mëdyshje për më të mirët e Bashkimit Demokratik për Integrim në Tetovë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

“Bride to be” përfundon me fatalitet për 22 vjeçaren nga Kumanova, mbytet nga rryma elektrike

Story i radhës

Për të bindur Suarez: 15 mijë tifozë në stadium

Të fundit nga