A mashtroi produksioni? Linda befason me deklaratën për largimin e saj nga Big Brother

Një deklaratë e papritur ka ardhur nga ish-banorja e edicionit të dytë të ‘Big Brother VIP Kosova’, Linda Halimi.

Ajo ka befasuar teksa është shprehur se ka kërkuar vet largimin nga shtëpia, duke thënë se nuk është larguar nga votimi i publikut.

Në një live në rrjetin social TikTok, Linda ka shpjeguar se vendimi për t’u larguar nga reality show ka qenë i saj vetëm dhe se ka pasur arsye personale për këtë zgjedhje.

“Nuk mund të thuash se publiku më ka detyruar të largohem, pasi vendimi ishte plotësisht i imi,” tha Linda.

Story i mëparshëm

Senati drejt miratimit të një pakete të re ndihmash për Ukrainën, Izraelin dhe aleatët

Story i radhës

Ukrainasit tregojnë se cilat armë të rënda ia shkatërruan rusëve, në total kapin vlerën e 47 milionë eurove

Të fundit nga