A është në lidhje me Anën e Për’puthen? Bardhi shuan kurreshtjen

Bardhyl Idrizi apo Bardhi ka qenë i ftuar së fundi në emisionin e Meriton Mjekiqit.

Përveq freestyle-ve, ai nuk arriti të i shpëtoj edhe disa pyetjeve të tjera.

Ai u pyet edhe për thashethemet e shumta për një lidhje me Ana Lleshin konkurente e Për’puthen.

Këngëtari hoqi të gjitha dilemat dhe hodhi poshtë mundësitë për një gjë të tillë.

‘E përshëndes Anën. E kam shoqe të mirë. Ajo ka pas me qenë pjesë e një videoklipi tem por kënga u shty dhe s’u ba hiq” tha reperi, duke shuar zërat për lidhje dashurie dhe se mes tyre ka vetëm miqësi.’, u shpreh Bardhi.

Këngëtari numëron shumë hite dhe së fundi ka paralajmëruar edhe tri bashkëpunime të reja që nuk dihet ende se me kë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kështu do të jetë moti gjatë ditës në Maqedoni

Story i radhës

Исчистена дива депонија од 2.000 квадратни метри во Горно Лисиче

Të fundit nga