5 bimë kanabis në ballkon, merret vendimi për Encën

Këngëtarja Ruensa Haxhia, e njohur si Enca është liruar nga burgu.

Në seancën e sotme gjyqësore, togat e zeza kanë caktuar masën e sigurisë “detyrim paraqitje”.

Avokatët kanë pretenduar se kontrolli i banesës së këngëtares ishte i paligjshëm.

Madje, sipas mbrojtësve, 5 rrënjët e kanabisit i ka mbjellë për kuriozitet.

Story i mëparshëm

Për një moment, Kurti dhe Vuçiq s’ia shkoqin sytë njëri-tjetrit

Story i radhës

Hedhje e paligjshme e mbetjeve në shtatë komuna të Shkupit në muajin gusht, janë përpiluar 52 procesverbale

Të fundit nga