​Temperaturat nën zero, Rama: Rruga e Kombit kalohet normalisht dhe me standarde sigurie

Temperaturat nën zero, Rama: Rruga e Kombit kalohet normalisht dhe me standarde sigurie.

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka bërë te ditur sot se qarkullimi në Rrugën e Kombit vijon pa probleme dhe me standarde sigurie, pavarësisht motit me temperatura nën zero.

Rama ka publikuar pamje nga kjo rrugë, ndërsa sipër tyre ka vendosur edhe një mbishkrim.

“Mirëmëngjes dhe me Rrugën e Kombit, e cila kalohet normalisht dhe tanimë garanton standardet më të larta të sigurisë, ju uroj një ditë të mbarë”, ka thënë ai.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Dy vjet pa Kobe Bryant, 26 janari dita më e trishtuar

Story i radhës

Kandidati i Vetëvendosjes për asamblist zgjidhet kryeshef në KRU ”Gjakova”

Të fundit nga