​Ngjarjet e datës 22 janar

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti bën homazhe te Kompleksi Memorial “Adem Jashari” në Prekaz.

(Kompleksi Memorial, ora 09:00)

Koalicioni i OJQ-ve për Mbrojtjen e Fëmijëve në Kosovë ndan çmimet vjetore në fushën e mbrojtjes dhe shërbimeve sociale, me fokus në mbrojtjen e fëmijëve në Kosovë për vitin 2021.

(“Vendum”, rruga Tringë Smjali, ora 10:00).

Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit në bashkëpunim me Komitetin Olimpik të Kosovës organizojnë ditën e dytë të “Tryeza e Sportit”.

(Hotel “Brezovica”, ora 12:30)

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Avokati shqiptar i ashpër me Berishën: Saliu kujton se me një kryengritje do të pushtojë Shqipërinë. Po ku do shkojë …!

Story i radhës

Пецаков: Се тестирав заради патување во Банско, сега имам негативен тест и немам никакви симптоми

Të fundit nga