РИСТО И МАРТИН СЕ ИГРАЧИ НА НЕДЕЛАТА, НА ПЛАТФОРМАТА 2win.мк

Измината недела од февруари беше среќна и добитна за играчите на најдобрата платформа за интернет игри на среќа во земјава- 2win.мк. Најсреќна беше за Ристе, кој е нашиот типстер на неделата и Мартин, кој го освои џекпот на платформата. Секоја чест момци!

Ристо со влог од 4.000 денари, успеа да освои добивка вредна 303.157 денари на најдобрата платформа за интернет игри на среќа- 2win.мк. Играл 13 натпревари во тенис и кошарка, а оваа комбинација од натпревари му овозможи да биде одличен типстер кој си освои добивка.

Најголемата џекпот добивка на платформата 2win.мк измината недела ја освои Мартин. Тој играјќи ја Брнинг Хот освои одлични 215.561 денар.

Обложувајте се и играјте одговорно со најдобрите на 2win.mk

#ИграјЗаЗабава #ИграјОдговорно #2winmk #онлајн #типувајонлајн

Story i mëparshëm

Pse duhet t’i lani rrobat e reja para se t’i vishni? Arsyet lidhen me çështjet e shëndetit

Story i radhës

Menaxheri i Kombëtares: Nuk kemi dështuar vazhdimisht, po veç në vitin 2023

Të fundit nga