НЕВЕРОЈАТНИ 7 МИЛИОНИ ДЕНАРИ ЗА ДОБИВКИ, ИМ СЕ ИСПЛАТЕНИ НА ИГРАЧИТЕ НА 2win.мк

Среќен и добитен беше февруари за играчите на најдобрата платформа за интернет игри на среќа во земјава- 2win.мк. Фантастични 6.972.608 денари им се исплатени за добивки на играчите на 2win.мк само во текот на овој месец.

Многу добивки донесоа радост кај играчите на најдобрата платформа за интернет игри на среќа- 2win.мк. Вкупниот износ кој Видеолотарија Касинос Австрија им го исплати на играчите на 2win.мк во месец февруари е неверојатни 6.972.608 денари.

Најголемата џекпот добивка на платформата 2win.мк во февруари ја освои Ертан. Тој играјќи ја Шајнинг Кроун освои одлични 331.702 денар.

Обложувајте се и играјте одговорно со најдобрите и вие на единствената легална платформа за интернет игри на среќа -2win.mk.

#ИграјЗаЗабава #ИграјОдговорно #2winmk #онлајн #типувајонлајн

Story i mëparshëm

Sherri mes Sarës dhe Françeskës, ja kujt i jep të drejtë ish-opinionistja e BBV

Story i radhës

​Asllani: E prisja për shumë kohë golin me Interin

Të fundit nga