Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla mesatare. Do të fryjë erë mesatare në drejti jug-lindor.

Temperatura maksimale do të jetë prej 23 deri 28 gradë celsius.

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare ku temperatura maksimale do të arrijë 27 gradë celsius.

Ngjarja paraprake

Britania shënon mbi 10 mijë raste të reja me COVID-19

Ngjarja e ardhëshme

Juventus, Douglas Costa pranon largimin vetëm me një kusht

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian