Fjoralba Ponari humb të ëmën në moshë të re

Moderatorja shqiptare ka bumbur nënën. Një lajm i trishtë ka prekur moderatoren e njohur shqiptare Fjoralba Ponari. Burime pranë “Top Channel”, kanë konfirmuar se e ëma e moderatores ka ndërruar jetë në

Si të mësosh nga dështimet

E dëshiroje dhe punove fort për ta pasur. Por të gjitha përpjekjet tuaja rezultuan të kota. Ndoshta marrëdhënia juaj romantike ka marrë fund, kompania juaj ka falimentuar ose jeni pushuar nga puna.