Tuchel ka kthyer vëmendjen…

Thomas Tuchel ka kthyer vëmendjen te qendërmbrojtësi i Real Madridit, Eder Militao, teksa synon ta joshë brazilianin për ta transferuar te Chelsea verën e ardhshme. Militao ka tri vite e gjysmë në

U vonua 19 minuta në stërvitje

Mesfushori kroat, Mateo Kovaçiç u vonua në një nga seancat e fundit stërvitore të Chelseat dhe kamerat e televizionit të klubit londinez regjistruan një bisedë mes Kovaciq dhe trajnerit Thomas Tuchel. Kovaçiç u

PSG po mendon seriozisht për Zidane

Futboll2 shkurt 2022 Flet arbitri që djallosi Milan-Spezia Flet Marco Serra, arbitri i “krimit”, pra i Milan-Spezia, ndeshjes së pak javëve më parë. A ju kujtohet? Avantazhi nuk iu dha kuqezinjve, pas

Laporta: Janë shpërdoruar para

Presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, ka dhënë një konferencë për shtyp të martën në ambientet e stadiumit “Camp Nou” ku ka sulmuar ashpër paraardhësin e tij, Josep Maria Bartomeu. Konferenca e Laportës