Moti sot

Moti sot në Maqedoni me vranësira të ndryshueshme dhe të ftohë, ndërsa gjatë pasdites, mot kryesisht me diell.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej -12 deri në -1 gradë celsius, ndërsa ajo maksimale do të arrijë prej 3 deri në 9 gradë celsius.

Në Shkup moti do të jetë i njëjtë, me vranësira të konsiderueshme dhe me diell ku temperatura maksimale do të arrijë deri në 4 gradë celsius.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Shoqëri, prindër me vizione (aftësi) të kufizuara

Story i radhës

Rroga minimale, sindikalistët sot në protestë

Të fundit nga