Moti për ditët në vijim në Maqedoninë e Veriut

Moti nesër do të jetë me vranësira dhe diell, ndërsa në orët e pasdites pritet të ketë reshje lokale të shiut.

Temperaturat minimale priten të lëvizin nga 8 deri 14, ndërsa ato maksimale nga 21 deri në 27 gradë celsius.

Edhe në ditët në vijim moti pritet të jetë me vranësira dhe reshje lokale të shiut.

Story i mëparshëm

Presidentja e Greqisë shpërndan Parlamentin, zgjedhjet e reja parlamentare do të mbahen më 25 qershor

Story i radhës

Fabrika e prodhimit të veturave elektrike “e-GO”/ Bekteshi: Së shpejti do të fillojë ndërtimi i fabrikës

Të fundit nga