Ky është parashikimi i motit për sot

Sipas Prishtina Weather, sot do të mbretëroj mot kryesisht me diell.

Temperaturat do të sillen mes 21C dhe 7C.

“Kryesisht me diell dhe vransira kalimtare të nivelit të lartë. Në mëngjes në vise të ulëta mundësi për mjegull/mjegullinë”, thuhet në raportimin e Prishtina Weather.

Image
Ngjarja paraprake

“Bac u kry”: Babai i Krasniqit poston foto të kampionit të botës të Kullat e Jasharajve

Ngjarja e ardhëshme

Lista e pagave të lojtarëve shqiptarë në Serie A, Muriqi më i paguari

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian