LATEST POSTS

Agnelli: Superliga, një pakt gjaku

Presidenti i Juventusit, Andrea Agnelli, ka dhënë një intervistë për La Repubblica duke siguruar se Superliga Evropiane ishte “një pakt gjaku” ndërmjet klubeve dhe

Kroacia dridhet nga tërmeti

Një tërmet është ndjerë në Kroaci, pak minuta më parë. Epiqendra e këtij tërmeti u ndje kryesisht në Kroacinë Qendrore, rreth orës

Agnelli: Superliga, një pakt gjaku

Presidenti i Juventusit, Andrea Agnelli, ka dhënë një intervistë për La Repubblica duke siguruar se Superliga Evropiane ishte “një pakt gjaku” ndërmjet klubeve dhe

Kur shkreton Blerta Deliu-Kodra

Është mirë që PDK të merret me vetvetën sepse situata brenda saj është afër eksplodimit pas debaklit në zgjedhjet e fundit,nuk po

AlbanianEnglishMacedonian