Zyrtare: William Saliba kalon të Nice në formë huazimi

Arsenali ka konfirmuar largimin e mbrojtësit William Saliba të klubi francez, Nice në formë huazimi deri në qershor.

19-vjeçari vendosi t’i bashkohet Nice shkaku i minutazhës më të lartë.

Ndërsa, “Topçinjtë” kanë konfirmuar huazimin që është pa mundësi blerje dhe nuk dihet se sa i ka kushtuar Nice.

Ndërkohë, kujtojmë se Saliba iu bashkua Arsenalit në qershorin e vitit 2019 nga Saint-Ettienne.

Ngjarja paraprake

Në kushte të tmerrshme, pacientët me Covid-19 marrin infuzione në QKMF-në e Malishevës

Ngjarja e ardhëshme

Southampton 1-0 Liverpool, nota e Shaqirit dhe të tjerëve

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian