Zv.ministri në detyrë me traktor i pastron vetë rrugët e zëna nga bora

Zëvendësministri në detyrë i Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Gani Dreshaj, ka dal mbrëm me traktor që t’i pastrojë rrugët e zëna nga bora.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, Dreshaj ka postuar një video.

Ai shihet duke pastruar rrugët.

Postimi i plotë:

LIVE, për t’mirën e të gjithëve

Ngjarja paraprake

Guri magjik që zgjedh, do të zbulojë fatin e shpirtit tënd

Ngjarja e ardhëshme

Qetësohet situata nga vërshimet në Malishevë, mbetet një urë e mbuluar nga uji

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian