Zv.kryeminsitri Grubi pret në takim zv.drejtorin e Doganave, Buçi: Diskutohen punët, projektet dhe përfaqësimi i drejtë dhe adekuat

Zëvendës kryeministri i parë Artan Grubi sot ka pritur në takim zëvendës drejtorin e Doganave, Irfan Buçi me të cilin janë diskutuar punët që janë bërë në Drejtorinë e Doganave, projektet për të ardhmen si dhe përfaqësimi i drejtë dhe adekuat në të gjitha nivelet.

Zv.drejtori Buçi nga afër e ka informuar në detaje zëvendës kryeministrin Grubi mbi gjithë punët e bëra në këtë drejtori.

Vizitë e parë zyrtare te zv. Kryeministri i Parë dhe shoku im Artan Grubi. Kisha kënaqësinë t’a uroj për detyrën e re me urata për shëndet e suksese të përbashkëta. Gjithashtu diskutuam për punët e realizuara në Doganën e RVM, në aspektin e përfaqësimit të drejtë dhe adekuat, si atë vertikal dhe horizontal, bashkë edhe me punët që na presin para nesh, është shprehur kështu Buçi.

Ngjarja paraprake

39 kandidatë për 11 mandate! Demokratët e Korçës zgjedhin nesër kandidatët

Ngjarja e ardhëshme

Ekonomia, fokusi i fushatës së PD/ Basha prezanton planin e rimëkëmbjes të bizneset

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian