Zjarr në një shtëpi në Haraçinë

Një shtëpi në Haraçinë është përfshirë nga flakët rreth orës 19:00., kurse informacionet e fundit flasin edhe për një tjetër shtëpi që është kapluar nga flaskët.

Zjarrëfikësit po mundohen që të lokalizojnë zjarrin. Nga atje thanë për televizionin Klan M se në vendngjarje janë dërgar 6 automjete zjarrfikësish. Sipas informacioneve të para nga atje, bëhet fjale për djegie të kulmit.

Në polici akoma nuk është paraqitur rasti. Akoma nuk dihet nëse ka të lënduar dhe cili është dëmi material.

Ngjarja paraprake

Akuza ndaj Thaçit në Hagë, afati në prag të skadimit

Ngjarja e ardhëshme

Griezmann shumë afër largimit nga Camp Nou

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian