Zjarr në një repart të flotacionit të Trepçës

Në njërin nga repartet e flotacionit të Trepçës ka pasur një zjarr.

Rasti, sipas policisë, ka ndodhur të shtunën rreth orës 19:30.

Zjarrfikësit kanë lokalizuar dhe shuar zjarrin.

Policia bën të ditur se nuk dihet ende vlera e dëmit nga ky zjarr.

Rasti është duke u hetuar.

Story i mëparshëm

KFOR konfirmon të shtënat, por Serbia del kundër: Çfarë ndodhi mbrëmë në veri të Kosovës

Story i radhës

Mungon forca e ndryshimit!

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish