Zjarr në një garazhë në Shkup, digjen dy vetura

Në buletinin e policisë, njoftohet se dje, në ora 06:57 në Stacionin policor në Karposh në Shkup është denoncuar se në një garazhë nëntoksore në bulevardin “Metropolit Teodosij Golloganov” ka shpërthyer një zjarr.

“Janë djegur dy vetura “ford fokus” dhe “mazda”, me targa të Shkupit. Zjarri është shuar nga njësiti i kundërzjarrit në Shkup dhe ndërmerren masat për zbardhjen e rastit”, qëndron më tej në buletin, përcjell TV21.

Burimi: TV21

Story i mëparshëm

“Ia punuan Kristit pas shpine”, Roberti reagon ashpër ndaj këngëtarit

Story i radhës

Zgjedhjet/ Veliaj prezanton kandidatët për Këshillin Bashkiak të Tiranës: Sjellim energji të re me emra të nderuar

Të fundit nga