Zjarr në afërsi të lumit Vardar në Saraj (VIDEO)

Para pak çastesh një zjarr ka ndodhur në një hapsirë me drunjë afër lumit Vardar në Saraj, ndërsa afër zjarrit gjenden edhe disa mini deponi të egra.

Ende nuk dihen shkaqet që çuan deri te zjarri , zjarrfikësit janë në terren dhe po bëjnë përpjekje për shuarjen e tij.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Bashkimi Evropian arrin akordin për heqjen e tarifave roaming deri në 2032

Story i radhës

U përjashtua nga forcat ajrore të Italisë, pilotja 23 vjeçare i bashkohet forcave speciale ukrainase

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish