Zjarr i madh para Pallatit të Kulturës në Tetovë (VIDEO)

Një zjarr i madh ka shpërthyer para Pallatit të Kulturës në Tetovë informon TS.

Nga pamjet shihet që aty janë djegur tendat e vendosura në hyrje të Pallatit, shumë libra dhe gjësende tjera ndërsa dëmet materiale janë të konsiderueshme.
Në shuarjen e zjarrit kanë marrë pjesë edhe qytetarë të shumtë.
Nuk dihen ende shkaqet që sollën zjarrin ndërsa nuk raportohet për viktima.Policia pritet të jep më shumë detaje për rastin./TS/

Story i mëparshëm

Lugano me pesë shqiptarë titullarë, shkatërron me gola Yverdonin! Vladi shënon

Story i radhës

Britania paralajmëron për sulme të mundshme terroriste në Suedi

Të fundit nga