Zjarr afër stacionit të trenave në Shkup (Video)

Zjarri ka kapluar një ndërtesë të vjetër banimi në rrugën “Gjuro Gjunovikj” në Shkup, respektivisht afër stacionit të trenit në Shkup përcjell TV21. Zjarrfikësit kanë arritur të shuajnë zjarrin, ndërkohë ende nuk është bërë e ditur nëse ka të plagosur ose viktima nga flakët që kapluan objektin.

Banorët e zonës thonë se objekti tash e një kohë të gjatë nuk ka qenë i banuar dhe se ka mundësi që zjarri të jetë shkaktuar nga persona të pastrehë të cilët e shfrytëzojnë objektin e braktisur.

Ndryshe, zjarrfikësit thonë se në të njëjtën kohë ka tre raportime për zjarre dhe se po intervenojnë në të gjitha lokacionet.

https://video-sof1-2.xx.fbcdn.net/v/t42.1790-2/276109571_1171967533545325_6392221754937349792_n.mp4?_nc_cat=104&ccb=1-5&_nc_sid=985c63&efg=eyJybHIiOjUwNywicmxhIjo1MTIsInZlbmNvZGVfdGFnIjoic3ZlX3NkIn0%3D&_nc_ohc=VTUh119wdTkAX_1gIW7&rl=507&vabr=282&_nc_ht=video-sof1-2.xx&edm=AGo2L-IEAAAA&oh=00_AT_AiLAHvl5PKMcMspZ8t98j6n-QltQqlhbJKhkBa7Sf6Q&oe=6239F742

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Lufta në Ukrainë/ Ky është qëllimi përfundimtar i Putinit

Story i radhës

Përleshje fizike në një shkollë fillore të Gostivarit

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish