Zihen me grushta një mes të rrugës, shoqërohen në polici dy të rinjtë

Policia e Tiranës ka shoqëruar pasditen e së hënës dy të rinj në komisariat, pas një konflikti me njëri-tjetrin.

Sipas policisë D. V., 25 vjeç dhe K. B., 24 vjeç, janë konfliktuar me grushte në rrugën e “Qelqit” në Kombinat.

Njoftimi i policisë:

Më datë 28.03.2022, në Kombinat, në Rrugën e Qelqit, janë konfliktuar dhe kanë goditur me grushte njëri-tjetrin, shtetasit D. V., 25 vjeç dhe K. B., 24 vjeç, të cilët janë shoqëruar në Komisariat.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të konfliktit.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kurti nis takimet në Oslo, çfarë po u kërkon norvegjezëve?

Story i radhës

Projektet fituese në Upshift Shkodra, zgjidhje për sfida mjedisore, sociale e kulturore

Të fundit nga