Ziberi: Opozita shqiptare funksionon në sinkron me VMRO

Arben Ziberi nga BDI në emisionin Hapur 24 në Tv24 haptazi mendon se kjo situatë në Kuvend nuk është ndryshe dhe seanca e sotme ka qenë e njëjtë me atë të mëparshme.

Më habit fakti që opozita shqiptare nuk ka asnjë qëndrim nëse është për bllokadë apo jo. Ato funksionojnë në sinkron me VMRO-DPMNE-në dhe veprojnë në mënyrë destruktive. Aleanca nuk ishte e pranishme sot në sallë dhe u përfol se një pjesë e kryesisë së partisë ishte kundër kësaj ideje. Ata vetë nuk e dinë se në cilën anë janë. ka thënë Ziberi.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

9 maji – kjo ditë feste, ditë frike e panjohur apo ditë pushimi dhe shpresë Europiane!

Story i radhës

Detajet e fundit si vdiq Xhevdet Peci! Shabani tregon të gjitha  

Të fundit nga