Ziadin Sela uron myslimanët për festën e Fitër Bajramit

Kreu i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela u ka uruar të gjithë besimtarëve myslimanë festën e Fitër Bajramit.

Gëzuar Fitër Bajramin!

Uroj që në familjet tuaja të mbizotërojë harmonia, lumturia dhe dashuria. Le të sjellë kjo festë më shumë begati, paqe në botë dhe shëndet për gjithësecilin.

Festofshi për shumë mote, me më të dashurit tuaj!

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Balla uron Fiter Bajramin nga Fieri. Ja si e komenton shkarkimin e Alibeajt nga Kuvendi Rithemelimit

Story i radhës

Sako: Do të jemi të denjë edhe në Europë

Të fundit nga