Zhegrova në bankën rezervë

Edon Zhegrova prapë nuk ka startuar për Lille

Sulmuesi anësor nga Kosova, që u transferua të kampionët francez Lille, nuk ka arritur ende që ta fitojë besimin e trajnerit të Lille që ai të jetë titullar.

Lille pret sonte në shtëpi skuadrën e Metz, e cila është e parafundit në Ligue 1.

Jocelyn Gourvennec duket se ende nuk i beson dhe para tij sonte ka startuar prapë edhe pse Lille përballë do ta këtë njërën prej skuadrave më të dobëta këtë sezon në Ligue 1.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Tensione në debatin për Ligjin për mësimdhënësit

Story i radhës

Dëshironi të hiqni dorë nga duhani por nuk dini se si, këto janë 5 këshillat

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish