Zgjohen tre herë nga gjumi brenda natës

Zgjohen tre herë nga gjumi brenda natës, tifozët e Dortmundit “çmendin” lojtarët e Manchester City-t!

Manchester City do të luajë kundër Dortmundit në mbrëmjen e sotme pas fitores së arritur në shifrat 2-1. Këtë herë djemtë e Guardiolës luajnë në transfertë dhe nuk do të jetë aspak e lehtë për ta që të kualifikohen më tej.

Tifozët gjerman kanë menduar një pritje surprizuese për miqtë duke u mbledhur para hotelit të tyre.

Tre herë kanë arritur që të zgjojnë futbollistët kundërshtar për të mos i lënë që të bëjnë gjumë të rehatshëm.

Në orën 02:45, 04:30 dhe 05:30, tifozët e Dortmundit kanë shpërthyer fishekzjarret para hotelit ku ishin akomoduar anglezët.

Ngjarja paraprake

Everton kërkon 50 milionë euro

Ngjarja e ardhëshme

Për një muaj u kryen mbi 1 mijë e 200 Rezonanca Magnetike në QKUK

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian